SIKÇA SORULAN SORULAR


Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat sürelerimiz hizmet verdiğimiz sektöre göre değişiklik göstermektedir.

7/24 hizmet vermekteyiz. Resmî tatiller için lütfen önceden bilgi alınız.

Müşterimize gerekli bilgiyi vererek, müşterinin isteği doğrultusunda ürünün iadesini yapabilir veya ikinci bir adrese teslim edebiliriz.

Müşterilerimiz, kurye hizmeti için sabit ücret ödemek yerine paket başı ödeme ile aldıkları hizmetten tam verimlilik sağlarlar. Kişi yerine paket sayısı taahhüt edildiği için teslimat sürecinde neredeyse aynı maliyetlere aksaklık veya sıkışıklık yaşamazlar. Böylece maliyetler azalır, performans artar, yüzler güler. Siz kazanınca biz de kazanırız.

Taşıdığımız gönderinin içeriği ile ilgili tek derdimiz alındığı gibi teslim etmektir. Sağlık ve güven sorunları dikkate alındığında, müşterilerimiz gönderilerdeki karekod ile gerekli bilgi ve güvenliği elde eder. İşimizi para değil memnuniyet odaklı yapıyoruz.

Proses (Süreç) kavramını; olguların ya da olayların belli bir taslağa uygun ve belli bir sonuca varacak biçimde düzenlenmesi ve art arda sıralanması olarak açıklayabiliriz.

Taşımacılık ile ilgili ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alımı aşamasındayız. Gerekli tüm belgelerin alınması için çalışmalarımız devam edecektir.